Apartamenty Kraków

Apartament Retro 1

salon w apartamencie Retro 1

Atrakcyjny apartament urządzony  w stylu retro znajduję tuż przy  Rynku Głównym w otoczeniu takich zabytków jak: Brama Floriańska, Sukiennice, Kościół Mariacki.  Historia powstania ulicy Floriańskiej sięga XIII wieku, a samo miejsce znane jest jako początek Drogi Królewskiej. Znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy gdzie panuje spokój i cisza. zagwarantują ci doskonały odpoczynek. Standard wyposażenia kuchni pozwoli samodzielnie i z przyjemnością przygotować posiłki. Oddzielna sypialnia zapewniają prywatność i dyskrecję. To doskonały wybór zarówno dla par jaki i przyjaciół podróżujących w grupie do 6 osób.

Apartament 55 m2, 1-piętro w zabytkowej kamienicy, idealny dla 2-6 osób

  • komfortowa przestrzeń
  • główna sypialnia (dwuosobowe łóżko )
  • część wspólna ( 4 pojedyncze łóżka)
  • otwarta kuchnia z częścią jadalną

Wystrój apartamentu pozwoli Państwu poczuć ducha historycznego Krakowa. To świetny wybór zarówno na romantyczny wypad, jak i wyjazd biznesowy. Na wyposażenie składa się : pościel, ręczniki, szafy i wieszaki na ubrania, sprzęt kuchenny, lodówka, kuchenka elektryczna, ,pralka.

Z przyjemnością zapewnimy Państwu niesamowity pobyt w Krakowie.

łóżka w apartamencie Retro 1 łóżko w apartamencie Retro 1  sypialnia w apartamencie Retro 1 kuchnia w apartamencie Retro 1 łazienka w apartamencie Retro 1

 

Wyślij zapytanie o dostępność apartamentu RETRO 1

Wybrany apartament:

ilość osób :

Data przyjazdu:

dzień:miesiąc

Data wyjazdu:

dzień:miesiąc

imię i nazwisko :

kontaktowy numer telefonu :

adres e-mail :

Wiadomość: