Apartamenty Kraków

Apartament tęczowy w Krakowie

sypialnia w apartamencie tęczowymTęcza - jedno z najpiękniejszych zjawisk optycznych w przyrodzie. Od dawnych czasów przyciągało uwagę człowieka, urzekało poetów, myślicieli, uczonych. W czasach, gdy mało wiedziano o otaczającym świecie, traktowano tęczę jako znak niebios. Starożytni Grecy przyjmowali, że tęcza to uśmiech bogini Iris.

Apartament Tęczowy  zlokalizowany tuż przy  Rynku Głównym w otoczeniu takich zabytków jak: Brama Floriańska, Sukiennice, Kościół Mariacki.  Znajduje się na drugim piętrze zabytkowej kamienicy.

Apartament typu studio wyposażone w dwa podwójne łóżka, łazienkę z prysznice oraz w pełni zaopatrzonego aneksu kuchennego pozwala na przygotowywanie posiłków we własnym zakresie.

Apartament o powierzchni 24 m2, na 2-piętrze w zabytkowej kamienicy, idealny dla 2-4 osób, posiada:

  • 2x dwuosobowe łóżko
  • wyposażony aneks kuchenny
  • perfekcyjna lokalizacja blisko najważniejszych zabytków.

To świetny wybór  na romantyczny wypad we dwoje  lub z przyjaciółmi.

Na wyposażenie składa się : pościel, ręczniki, szafy i wieszaki na ubrania, sprzęt kuchenny, lodówka, kuchenka elektryczna.

kuchnia w apartamencie tęczowym łazienka w apartamencie tęczowym łazienka w apartamencie tęczowym łóżko w apartamencie tęczowym łóżko w apartamencie tęczowym przedpokój w apartamencie tęczowym

 

Wyślij zapytanie o dostępność apartamentu tęczowego

Wybrany apartament:

ilość osób :

Data przyjazdu:

dzień:miesiąc

Data wyjazdu:

dzień:miesiąc

imię i nazwisko :

kontaktowy numer telefonu :

adres e-mail :

Wiadomość: