Apartamenty Kraków

Apartament czarno-biały w Krakowie

sypialnia apartamentu czarno-białegoApartament czarno-biały - Zlokalizowany w zabytkowej kamienicy przy ul. Floriańskiej 24 na I piętrze budynku. Jest on umieszczony na tyłach budynku dzięki czemu, nawet jak na centrum miasta goście mogą cieszyć się cisza i spokojem.

  • Apartament czarno-biały to jeden z najchętniej rezerwowanych naszych pokoi. Czerń połączona z bielą, nawiązuje do istniejących w kosmosie odwiecznie walczących ze sobą sił dobra i zła. To klasyka która z pewnością przypadnie do gustu większości rezydujących w apartamencie Gości.Apartament Czarno-biały znajduje się na pierwszym piętrze krakowskiej kamienicy i przeznaczony jest dla dwóch osób. Istnieje w razie potrzeby możliwość dokwaterowania osób, jednakże za dodatkową dopłatą w wysokości 50,00 zł za dobę.
    Apartament jest lokalizowany w zabytkowej kamienicy przy ul. Floriańskiej 24, zajmuje powierzchnię 20 m2, znajduje się na 1-piętrze w zabytkowej kamienicy, umieszczony na tyłach budynku dzięki czemu, nawet jak na centrum miasta goście mogą cieszyć się cisza i spokojem, idealny dla 1-2 osób.

W apartamencie znajduję się:

  • dwuosobowe łóżko
  • wyposażony aneks kuchenny
  • perfekcyjna lokalizacja blisko najważniejszych zabytków.

To świetny wybór zarówno na romantyczny wypad we dwoje , jak i na dłuższy pobyt w celach  biznesowych. Na wyposażenie składa się : pościel, ręczniki, szafy i wieszaki na ubrania, sprzęt kuchenny, lodówka, kuchenka elektryczna, pralka. Z przyjemnością zapewnimy Państwu niesamowity pobyt w Krakowie.

łazienka apartamentu czarno-białego przedpokój apartamentu czarno-białego łóżko w apartamencie czarno-białym umywalka w apartamencie czarno-białym

 

Wyślij zapytanie o dostępność apartamentu słonecznego

Wybrany apartament:

ilość osób :

Data przyjazdu:

dzień:miesiąc

Data wyjazdu:

dzień:miesiąc

imię i nazwisko :

kontaktowy numer telefonu :

adres e-mail :

Wiadomość: