Apartamenty Kraków

Apartament żółty w Krakowie

łóżko w apartamencie żółtymLudzie którzy lubią kolor żółty na ogół posiadają takie cechy jak towarzyskość, chęć przekazu wiadomości, komunikatywność, bystrość, otwartość. Kolor żółty stymuluje działania i poprawia nastrój, oraz zwiększa poczucie własnej wartości. Dzięki temu kolorowi ludzie czuja się pewniej i są pełniejsi optymizmu. Apartament Żółty  zlokalizowany tuż przy  Rynku Głównym w otoczeniu takich zabytków jak: Brama Floriańska, Sukiennice, Kościół Mariacki.  Znajduje się na drugim piętrze zabytkowej kamienicy. Apartament typu studio wyposażone w  jedno podwójne i dwa pojedyncze  łóżka , łazienkę z prysznicem  oraz w   pełni zaopatrzonego aneksu  kuchennego pozwala na przygotowywanie posiłków we własnym zakresie.
Apartament ma powierzchnię 20 m2, znajduje się na 2-piętze w zabytkowej kamienicy, idealny dla 2-4 osób, w apartamencie znajduje się:

  • jedno dwuosobowe łóżko
  • dwa jednoosobowe łóżka
  • wyposażony aneks kuchenny


Dzięki perfekcyjnej lokalizacji blisko najważniejszych zabytków jest to świetny wybór  na romantyczny wypad we dwoje.

Na wyposażenie składa się : pościel, ręczniki, szafy i wieszaki na ubrania, sprzęt kuchenny, lodówka, kuchenka elektryczna.

jadalnia w apartamencie żółtym kuchnia w apartamencie żółtym sypialnia w apartamencie żółtym sypialnia w apartamencie żółtym sypialnia w apartamencie żółtym szafa w apartamencie żółtym 

 

 

Wyślij zapytanie o dostępność apartamentu żółtego

Wybrany apartament:

ilość osób :

Data przyjazdu:

dzień:miesiąc

Data wyjazdu:

dzień:miesiąc

imię i nazwisko :

kontaktowy numer telefonu :

adres e-mail :

Wiadomość: