Apartamenty Kraków

Apartament nowoczesny w Krakowie

sypialnia w apartamencie nowoczesnymElegancki apartament z nutką nowoczesności posiadający przestronny salon ze stylową  drewnianą podłogą. Apartament składa z oddzielonej  części sypialnianej wyposażonej w podwójne łóżko oraz części otwartej  wyposażonej w dwa pojedyncze łóżka.

Zlokalizowany tuż przy  Rynku Głównym w otoczeniu takich zabytków jak: Brama Floriańska, Sukiennice, Kościół Mariacki. Znajduje się na drugim piętrze zabytkowej kamienicy. Apartament ma powierzchnię 35  m2, 2-piętro w zabytkowej kamienicy, idealny na rodzinny pobyt lub dla grupy od 2 do 4 osób.
W apartamencie znajdują się:

  • Sypialnia (1 podwójne łóżko),
  • Część otwarta (2 pojedyncze łóżka),
  • aneks kuchenny.

Perfekcyjna lokalizacja apartamentu blisko najważniejszych zabytków.

Na wyposażenie składa się : pościel, ręczniki, szafy i wieszaki na ubrania, sprzęt kuchenny, lodówka, kuchenka elektryczna, pralka. Jasne i ciepłe wnętrza to duży plus tego mieszkania. Wystrój i wyposażenie apartamentu gwarantują komfortowy wypoczynek w samym centrum Starego Miasta.

hol w apartamencie nowoczesnym kuchnia w apartamencie nowoczesnym kuchnia w apartamencie nowoczesnym łazienka w apartamencie nowoczesnym łazienka w apartamencie nowoczesnym piec w apartamencie nowoczesnym przedpokój w apartamencie nowoczesnym sypialnia w apartamencie nowoczesnym sypialnia w apartamencie nowoczesnym

 

Wyślij zapytanie o dostępność apartamentu nowoczesnego

Wybrany apartament:

ilość osób :

Data przyjazdu:

dzień:miesiąc

Data wyjazdu:

dzień:miesiąc

imię i nazwisko :

kontaktowy numer telefonu :

adres e-mail :

Wiadomość: