Apartamenty Kraków

apartament Retro1

Apartament Retro 1

Apartament Retro 1 jest przeznaczony dla 4 lub 5 osób idealny dla rodziny z dziećmi- podwójne łóżko znajduje się w małej sypialni oddzielonej od reszty apartamentu. Do dyspozycji gości znajduję się prywatna łazienka oraz kuchnia. Z okien apartamentu rozciąga się widok na ulicę Floriańską. 

apartament Retro1

Apartament Retro 2

Apartament Retro 2 może pomieścić nawet do 6 osób, polecany szczególnie dla rodziny z dziećmi, jako że podwójne łóżko znajduje się w oddzielonej małej sypialni, pozostałe 4 pojedyncze w części wspólnej apartamentu. Wyposażony jest w prywatną łazienkę z wanną, osobną toaletę oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny. Z okien apartamentu rozciąga się widok na zabytkowe kamieniczki Starego Miasta.

apartament Słoneczny

Słoneczny apartament

Apartament słoneczny - znajduję się w zabytkowej kamienicy przy ul. Floriańskiej 24 na I piętrze budynku. W apartamencie znajduje się również rozkładana kanapa na której za dodatkową opłatą może przenocować dodatkowa osoba.


sypialnia apartamentu czarno-białego

Apartament czarno-biały

Apartament czarno-biały - Zlokalizowany w zabytkowej kamienicy przy ul. Floriańskiej 24 na I piętrze budynku. Jest on umieszczony na tyłach budynku dzięki czemu, nawet jak na centrum miasta goście mogą cieszyć się cisza i spokojem.

salon w apartamencie cichym

Apartament
cichy

Zlokalizowany w budynku przy ul. Floriańskiej 24 na I piętrze budynku. Jedno łóżko podwójne znajduje się na antresoli na którą prowadzą schodki. W apartamencie ponadto znajduję się część wypoczynkowa z kanapą.

kuchnia w apartamencie czerwonym

Apartament czerwony

Apartament czerwony jest zlokalizowany w kamienicy przy ul. Floriańskiej 24 na II piętrze budynku. Jedno łóżko podwójne znajduje się na antresoli na która prowadzi drabinka. Pokój utrzymany jest w nowoczesnym stylu z czerwonymi akcentami kolorystycznymi. Do dyspozycji Gości w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz łazienka.


przedpokój w apartamencie tęczowym

Apartament tęczowy

Apartament tęczowy znajduje się w kamienicy przy ul. Floriańskiej 24 na II piętrze budynku. Składa się z jednej sypialni z podwójnym łóżkiem, jednego pokoju przejściowego z podwójnym łóżkiem oraz w pełni wyposażonej kuchni oraz łazienki.

sypialnia w apartamencie z widokiem na Kraków

Apartament z widokiem na Kraków

Apartament ten zlokalizowany jest w kamienicy przy ul. Floriańskiej 24 wyposażony w prywatną łazienkę do której dostęp jest tylko z sypialni gości, kuchnia natomiast dzielona jest z drugim apartamentem znajdującym się w tym samym mieszkaniu. Z okien apartamentów rozciąga się widok na ulicę Floriańską.

sypialnia w apartamencie mowoczesnym

Apartament nowoczesny

Nowocześnie urządzony apartament utrzymany w zimnych szarych barwach, zlokalizowany przy ul. Floriańskiej 24 na II piętrze budynku. Wyposażony w prywatną łazienkę oraz aneks kuchenny. Podwójne łóżko znajduję się za ścianką częściową więc jest oddzielone od dwóch pozostałych łóżek znajdujących się w części wspólnej pokoju.


jadalnia w apartamencie żółtym

Apartament
żółty

Apartament w budynku przy ulicy Floriańskiej 24 jest urządzony w ciepłych żółtych barwach, wyposażony jest w aneks kuchenny oraz prywatną łazienkę. Do dyspozycji gości znajduje się również część wypoczynkowa z sofą i stolikiem.

wnętrze apartamentu dwupoziomowego

Apartament dwupoziomowy

Nastrojowy apartament zlokalizowany na 3 piętrze zabytkowej kamienicy przy ul Floriańskiej 24. Wyposażony w aneks kuchenny oraz łazienkę. 2 pojedyncze łóżka znajdują się na antresoli na którą prowadzą schody. Z apartamentu rozciąga się widok na ulicę Floriańską.

wnętrze apartamentu junior

Apartament
junior

Apartament junior to dwupokojowy apartament z prywatną łazienką. Składa się z jednej małej sypialni z 3 łóżkami oraz rozkładaną kanapą oraz z drugiego dużego pokoju z 5 pojedynczymi łózkami, rozkładaną kanapą oraz częścią wypoczynkową z narożną sofą oraz stołem.


sypialnia apartamentu biało-żółtego

Apartament biało-żółty

Apartament biało-żółty jest zlokalizowany przy ul. Floriańskiej 24, znajduję się na tyłach budynku, wobec czego goście mogą cieszyć się ciszą pomimo lokalizacji na Rynku Głównym.